مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی - شعبه اهواز
پيام تبريك سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت آغاز سال تحصيلي چاپ نامه الکترونیک
شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۶

بسمه تعالي
طلب دانش بر هر مسلمانى واجب است و خداوند جويندگان دانش را دوست دارد. (حضرت محمد صلى ‏الله‏ عليه ‏و ‏آله(
 

آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشجویان عزیز، مدرسین محترم و کارکنان پرتلاش دانشگاه، صمیمانه تبریک می گویم.
مقارن بودن شروع سال تحصیلی با هفته شکوهمند «دفاع مقدس» تقارنی نیکوست که فضای دانشگاه را به یاد و خاطره‌ی شهیدان متبرک ساخته و پاسداری از حرمت خون شهیدان را در «سنگر دانشگاه » یادآوری می‌نماید. ما نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، با آرمان‌های امام راحل (ره) و شهیدان گرانقدر تجدید میثاق نموده و همواره پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه زندگی و کار خود قرار می‌دهیم تا بتوانیم تحولی بنیادین در حوزه تعلیم و تربیت ایجاد کرده و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی را در قالب یک دانشگاه نسل سوم محقق سازیم.
دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان مهم‌ترین رکن نظام آموزش عالی مهارت و فناوری کشور، به منظور تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص مورد نیاز بخش های مختلف، با تعامل و مشارکت سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی حرکت می‌کند و مصمم است تا با توسعه آموزش‌های مهارتی و شغل‌محور، در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش برجسته‌ای داشته باشد.
دانشگاه جامع علمی کاربردی با هدف مهارت آموزی با نگاه به بازار کار تأسیس شده است و بزرگترین مزیت آن نسبت به سایر دانشگاه‌های کلاسیک، انعطاف پذیری و سرعت عمل، همگام با شرایط روز و تصویب رشته‌های جدید یا لغو رشته‌های غیر ضروری جهت تطبیق با بازار کار است. این دانشگاه بستر لازم برای ایجاد دانشگاه نسل سوم را دارد؛ چرا که می‌تواند همگام با نیاز جامعه و بازار کار حرکت کند.
امید است در دوره رو به رشد توسعه اقتصادی، مهارت آموزی و کارآفرینی به جای مدرک گرایی به دغدغه همگانی و فرهنگ تبدیل شده و مورد حمایت همه جانبه قرار گیرد و دانشگاه جامع نیز بتواند با اجرای برنامه‌های ارتقاء کیفیت خود، در تأمین نیازهای کشور به نیروهای ماهر و توانمند موفق‌تر از گذشته عمل کند
در پایان با استعانت از حضرت ولی عصر (عج)، برای کلیه دانشجویان عزیز، مدرسان گرامی و کارکنان دلسوز و تلاشگر دانشگاه، توفیق روز افزون از درگاه الهی مسألت دارد.

 

                                                                                                                         محمدحسین امید
                                                                                                        سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی

آخرین به روز رسانی در شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۷
 
تمدید مهلت ثبت نام دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی تا 5 مهر چاپ نامه الکترونیک
پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۲

سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مهلت ثبت نام دوره های بدون آزمون مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی تا 5 مهرماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر حاتمی افزود: با توجه به استقبال داوطلبان و همچنین اصلاحاتی که در دفترچه راهنمای ثبت نام پذیرش برای دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای بدون آزمون صورت گرفت مهلت ثبت نام در این دوره ها تا پایان روز دوشنبه 5 مهرماه تمدید شد.

آخرین به روز رسانی در پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۵
ادامه مطلب...
 
آغاز ثبت نام بدون آزمون دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۳

سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: ثبت نام متقاضیان پذیرش در دوره های بدون آزمون مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال تحصیلی ۹۶ - ۹۵از امروز 17 شهریورماه آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکترحاتمی گفت: ثبت نام در دوره‌های بدون آزمون کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی این دانشگاه از 17 شهریورماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org  آغاز شده و تا 25 شهریورماه ادامه دارد.

وی درخصوص روش پذیرش در دوره های بدون آزمون مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: پذیرش دانشجو در هر یك از كدرشته محل‌های تحصیلی براساس معدل كل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا غیر مرتبط)، سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی كاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۴
ادامه مطلب...
 
آغاز ثبت نام پذیرش در دوره های کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی از 17 شهریور چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۳

سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: ثبت نام برای پذیرش‌ در دوره های مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی سال 95 دانشگاه جامع علمی کاربردی از 17 شهریورماه آغاز می شود.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی دکتر حاتمی گفت: ثبت نام برای پذیرش‌ در دوره های مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی سال 95 دانشگاه جامع علمی کاربردی از 17 شهریورماه در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز و تا 25 شهریورماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: پذیرش در این دوره ها در 261 رشته، 4 هزار و 63 کد رشته محل، 777 مرکز آموزش علمی – کاربردی و 197 شهر صورت می گیرد.

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۵
ادامه مطلب...
 
تمدید ثبت نام دوره های کاردانی بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی تا 17 شهریور چاپ نامه الکترونیک
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱

سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مهلت ثبت نام کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای بدون آزمون این دانشگاه تا روز چهارشنبه 17 شهریورماه تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر حاتمی گفت: با توجه به استقبال داوطلبان متقاضی ثبت نام و همچنین اعلام کد رشته محل های جدید، مهلت ثبت نام برای دوره های بدون آزمون کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ساعت 24 روز چهارشنبه 17 شهریورماه تمدید شد.
وی افزود: باتوجه به اصلاحات دفترچه دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی، داوطلبان می توانند تا روز 17 شهریورماه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در این دوره ها اقدام کنند.

آخرین به روز رسانی در شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۹
ادامه مطلب...
 
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 6